Monkey business#Monkey #business


monkey business

Monkey business Už jsi zaplatil daň z práva na život? Monkey Business na novém klubovém tour 2017.Nový rok,nová zpěvačka,nová laserová show,nové zářivé kostýmy,nové aranže,nové myšlenky!Trápí Vás uprchlíci,manžel(ka) nebo snad berní úřad? Přijďte na koncert a dostane se Vám rozhřešení!

Monkey business Naše nové turné se jmenuje Zatim je všechno v naprostym rychtyku Tour a chystáme na něj mnoho překvapení.Královna MB Tonya Graves má novou skvělou desku i novou kapelu,se kterou chce občas hrát,tudíž se v roce 2016 bude střídat s Terezou Černochovou.Někde s námi uvidíte tyto výtečné zpěvačky na podiu obě. Na to se moc těšíme.

Monkey business

Why Be In When You Could Be Out

Save The Robots

Why Be Out When You Could Be In

Resistance Is Futile

Kiss Me On My Ego

Objects of Desire and Other Complications

Twilight of Jesters?

Happiness of Postmodern Age

Sex and Sport? Never!

Sex and Sport? Never! (single)

Sex & Sport? Never!
Blue Light Baggie Bingo
Be a Man
Up To Speed Now
Rockin’ at the Lobby Bar
Midlife Punks Dilemma
Fatal Tempo
Gumball
Who Killed My Libido?
Allah Took My Tartar Sauce
Kit Bike
Golddiger
Don’t Touch My Fruit
Weekend Warrior
Branded
Sensation
Heaven
Resistance Is Futile
We Feel Better Than Jan Hus
Intercooler
John Holmes Was My Platonic Lover
Atheism Is Not Crime
Monkey Town
Save The Robots
Lovelite
Party Shit
Hi & Stereo
Piece Of My Life
My Friends

  • Monkey business

Why Be In When You Could Be Out (LP)

Objects of Desire and Other Compilations (CD)

Twilight of Jesters? (CD)

Happiness of Post Modern Age (CD)

Sex and Sport? Never! (CD)

Sex and Sport? Never! (LP)

Roman Holý (* 23. února 1966 Sušice) je český hudební skladatel, hudebník,zpěvák a producent. Je frontmanem a producentem skupin J.A.R. a Monkey Business a hovoří se o něm jako o předním šířiteli funkové hudby v České republice. Podle ankety časopisu Reflex je třetí nejdůležitější porevoluční hudební osobností.

Svoji první skupinu založil již ve čtrnácti letech a pojmenoval ji Sencroovna band.Ta se posléze transformovala do Ďáblových soustružníků.Dalším tělesem,které své těžiště přesunulo již do Prahy, byla Bossanova,novoromanticko-novovlná kapela, která již začala hrát poloprofesionálně. Roman Holýjako spoluautor natočil první desku kapely Dr.Max – Vaše tělo uletělo. Jako hráč na klávesy prošel i kapelami Slávka Jandy Jaya and Yandim Band a Panta Rhei.

Skupinu J.A.R. založil 17. 11. 1989 s Otou Klempířem a Michaelem Viktoříkem. Těsně před vznikem Monkey Business v roce 1999, založil skupinu Sexy Dancers, se kterou vydal a jíž produkoval jediné album Butcher’s On The Road v roce 1998. Skupina se po krátkém koncertování rozpadla.

Spoluzaložil i Monkey Business s Pavlem Mrázkem a Martinem Houdkem v roce 2000. Spolu s Ondřejem Brouskem nahrál a produkoval v roce 2004 soundtrack k fiktivnímu neexistujícímu filmu Crushing Bliss. Je autorem hudby k několik televizním či celovečerním filmům, například: Doblba!, Experti, Pohádkář,či Zatracení. Je rovněž autorem hudby k mnoha divadelním představením. Spolu s Matějem Ruppertem vystupuje v projektu G-Point Hunters. V České televizi moderoval televizní pořad Kinobox. Počátkem roku 2010 zakládá se zpěvákem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem novou kapelu Neruda, které vychází debutové stejnojmenné album Neruda u labelu EMI. Má na svém kontě celou řadu produkcí. Namátkou Burma Jones, Dorota BB, Autopilote, Terreza Černochová, Pavel Šporcl, Die El.Elephant, Despondancing a mnoho dalších.

Roman Holý má velikost nohy 46, výšku někde kolem 1800mm, je ženatý, vlastní tři děti. Je vášnivým sběratelem čehokoli, od fotografií Vinnetoua , teflonových pánví až po sportovní vozy.

Po studiu na pražské konzervatoři(obor hudebně-dramatický) začal působit jako herec a hudebník v Divadle Na Fidlovačce a též jako klávesista Monkey Business.Ztvárnil desítky divadelních rolí a napsal hudbu k více než padesáti inscenacím a pěti muzikálům(Adéla ještě nevečeřela,Marilyn,Nevěsta aj.)

Věnuje se též vážné hudbě(Symfonie č.1,Paradox,skladby pro P.Šporcla),aranžování(Funny Girl,MyFair Lady aj.),orchestraci a filmové hudbě(Micimutr,Láska je láska aj.).

Aktivně spolupracuje s předními režiséry divadelními i filmovými,Na Fidlovačce se uplatnil též jako režisér.V současnosti působí jako herec a skladatel v Divadle Na Vinohradech(Poslední z Haussmanů,Rod Glembayů,Amadeus,Caligula).

Zpěvák, tanečník, herec.

Začínal ve folklórním souboru Rosénka. Po epizodě ve skupině Leguar GR se stal zakládajícím členem Monkey Business, se kterými mimo jiné získal v letech 2006 a 2007 ocenění Akademie populární hudby Zpěvák roku.

V současností působí také ve skupinách G-Point Hunters a Neruda.

Ztvárnil také epizodní role ve filmech Pupendo, Shut Up and Shoot Me, Pusinky a 3 sezóny v pekle.

Nar 1.2.1971 rodák z Kadaně, SPŠ Elektro Chomutov. Od 93-96 člen kapely David Koller solo. Od 96 doprovázel se svou kapelou PAN POT písničkáře Oskara Petra ( Krev,bláto, slzy 96 a Fabrica atomica 08) a M.Žbirku alb. MEKY 97 ,Bára Basiková band 96-99 Lhát se musí 96. Člen orch. Jesus Christ Superstar (Spirala 96 – HD Karlín 015),člen kapely PUSA (L.Dusilová, D.Koller)98. Člen KOLLERBAND 05-08. Založil kapelu PAN POT 95-2000 Od 99, první autorská deska CD OKREJ Je to důvod 07 s live kapelou se stejným názvem dodnes, od 08 rockalter kapela POTPALTO – CD Pamma Narie 015.

Člen kapely Monkey Business od r. 99.

Spolupracuje s výrobcem hudebních nástrojů JOLANA N.B.E., švédských HAGSTROM a německých FRAMUS.

Zvuk.designer je A.Salva SALVATION MODS. Má jedno dítě a těší se dobrému zdraví.

Potomek podruhů a bezzemků,z čehož pramení jeho lokajská a devotní nátura(viz.J.Menzel).Veterán československé kulhavé basovky.Bývalý člen radikální bigotně-folkové skupiny Žaludi.Zakladatel Klubu přátel zbytečných informací.Misogyn a misogym.

Ocenění : Nejlepší vypravěč nudných historek bez pointy,co nikoho nezajímají,a dotyčný to nepozná,Samožer roku 2011,Nejhorší milenec dekády.

Martin Houdek 18.8 1969 hráč na bicí nástroje a spoluzakladatel kapel Hlavní Uzavěr Plynu (1983), Božska těla (1985´1988), Dorota (1988´1990), Dorota B B (1991-1997), Monkey business

Americká zpěvačka žijící v Praze Tonya Graves (*17.12.1969) v roce 1992 absolvovala divadelní a hudební herectví na State Univesity of New York v New Paltzu. Od února 1995 žije v Praze. Působí v kapele Monkey Business. Zahrála si i ve filmech, Jiří Menzel ji například svěřil roli habešského císaře v adaptaci Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále. U Supraphonu vydala dvě sólová alba: I’m The Only Me (2011) a Back To Blues (2015).


Tags : ,

0 thoughts on “Monkey business#Monkey #business”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *