Пошук доменних імен, Інструмент розширеного пошуку доменних імен – GoDaddy UA, business names available.#Business #names

Почніть пошук доменного імені

Business names available

Новинка! Керуйте відомостями, що відображаються про вас в Інтернеті, за допомогою персонального домену. Забезпечено безкоштовне перенаправлення на ваші сторінки в соціальних мережах Facebook, LinkedIn і Twitter. Вам не знадобляться жодні спеціальні технічні навички.

Заощаджуйте 30% або більше в разі придбання нових доменів:

Заощаджуйте до 50% у разі придбання одного з таких доменів: .com, .net, .co, .org, .info та .biz

Які переваги можна отримати?

Чому GoDaddy?

Працівники нашої компанії є чи не найбільш кваліфікованими в цій галузі, адже ми керуємо понад 60 млн доменів. Будьте впевнені в тому, що ми допоможемо вам не лише підібрати підходящий домен, а й подбаємо про умови для його безпечного використання.

Business names available

Відшукайте домен, що відповідає вашим потребам.

Дайте належну відсіч недоброзичливцям.

На просторах Інтернету зустрічаються люди, які нечесним шляхом присвоюють домени та персональні дані інших людей. На щастя, ви можете скористатися додатковими послугами, щоб уберегти свої дані від таких зловмисників.

Захист конфіденційності
Захист бізнесу
Сертифіковані домени

Відразу після реєстрації домену за допомогою реєстратора GoDaddy чи будь-якого іншого реєстратора вашу конфіденційну інформацію буде відображено в загальнодоступному каталозі. Хакери та спамери часто використовують цей каталог для компілювання списків електронної пошти та викрадення доменів. На жаль, це дійсно правда.

Нижче наведено переваги, гарантовані в разі додавання послуги захисту конфіденційних даних.

Ваше ім’я та контактні дані буде замінено даними компанії Domains By Proxy, що є нашим партнером. Лише ми знатимемо ваше справжнє ім’я, адресу, електронну пошту та номер телефону.

Ви зберігаєте за собою право керувати доменами та всіма адресами електронної пошти, частиною яких вони є, а також право продавати, оновляти чи передавати домени. Ваші домени – це на 100% ваша власність.

Тому можете не хвилюватися про те, що хто-небудь може отримати доступ до ваших конфіденційних даних.

Уявімо, що ви забули оновити свій домен. Або що ви змінили в обліковому записі GoDaddy адресу електронної пошти. Такі дії дають будь-кому змогу без вашої на те згоди не лише отримати доступ до вашого доменного імені, а й передати його.

Послуга Захист бізнесу : подбайте про свої найважливіші домени, надавши їм захист строком на 12 місяців (або менше).

Блокування як випадкових, так і навмисних передавань доменів

Забезпечення захисту ваших конфіденційних даних від шпигунів і шахраїв

Публікування в Інтернеті вашої візитної картки для того, щоб клієнти та партнери могли з вами зв’язатися

Через фішинг, переспрямовування та інші види шахрайства, список яких є досить довгим, настороженість відвідувачів Інтернету зростає з кожним днем. Проте існує спосіб, за допомогою якого ви зможете повідомити всіх користувачів Інтернету про те, що вам можна довіряти. Мова йде про відображення на вашому веб-сайті печатки сертифікованого домену. Ознайомтеся із зразком.

Печатка сертифікованого домену вказує на те, що ви успішно завершили процедуру перевірки від GoDaddy та є законним власником домену. Печатка – це дійсно беззаперечний доказ законної діяльності, адже жодний спамер не зміг би пройти перевірку.

Сертифіковані домени не включають кодування даних і транзакцій сайту. Перегляньте сертифікати SSL

Ви запитуєте – ми відповідаємо

Що таке доменне ім’я?

Наявність веб-сайту – це можливість вести бізнес за кордоном. Якщо веб-адресу, також відому як доменне ім’я , важко запам’ятати, клієнти можуть витратити багато часу на пошук вашого веб-сайту або навіть не намагатися його шукати.

Шукати підходяще доменне ім’я так само легко, як перевіряти домени на сайті GoDaddy. Достатньо ввести в поле, розташоване у верхній частині цієї сторінки, потрібне доменне ім’я – і ми повідомимо, чи такий домен доступний для реєстрації.

Проте сфера діяльності GoDaddy пов’язана не лише з доменними іменами. Наша компанія надає будь-які послуги для ведення діяльності в Інтернеті. На GoDaddy можна покластися завжди – від етапу створення веб-сайту до залучення нових клієнтів і надання захисту даним клієнтів тоді, коли вони здійснюють покупку.

Як здійснювати пошук доменних імен?

Доменне ім’я – це найкращий спосіб надання інформації про свою діяльність в Інтернеті, тому пошук доменного імені є дуже важливим і відповідальним завданням.

Нам достатньо кількох секунд часу, щоб повідомити про наявність чи відсутність потрібного доменного імені. Ми пропонуємо домени, які інколи навіть не спадають на думку нашим клієнтам, – від стандартних доменів, як-от .com і .net, до таких нових доменів, як .club, .guru тощо.


Tags : , ,

0 thoughts on “Пошук доменних імен, Інструмент розширеного пошуку доменних імен – GoDaddy UA, business names available.#Business #names #available”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *